Cabanas Aires Patagonicos 3 Ambientes
A 2 hálószobás Cabanas Aires Patagonicos 3 Ambientes San Carlos de Bariloche közel van olyan városi nevezetességekhez, mint a csak egy 5 perces sétára található Estacion Araucania.
A Galería del Sol körülbelül 7 km-re, a Princesa 1 Ski Lift pedig körülbelül 8 km-re helyezkedik el a San Carlos de Bariloche városi faháztól.
A Cabanas Aires Patagonicos 3 Ambientes kertre néző kilátást nyújt. A San Carlos de Bariloche városi ingatlan bidével és külön WC-vel ellátott fürdőszobát biztosít. A fürdőszobák hajszárítóval és törölközőkkel is el vannak látva az ön kényelme érdekében.
A szálláshely biztosít elektromos vízforralót, hűtőt és konyhai edényeket a teljesen felszerelt konyhában. A Restaurant El Casco argentin ételekkel kényezteti vendégeit kőhajításnyira a San Carlos de Bariloche városi ingatlantól. A vendégek továbbá a Ruta 79 y tillo buszállomást pillanatokra találják az 1 fürdőszobás villától.
- Helyi látnivalók
- Iglesia1947 km
- Hermita1518 km
- Centro de Compras380 km
- Parroquia San Ignacio1333 km
- Estacion Araucania296 km
- Cerveceria Blest494 km
- Conejo Amarillo294 km
- Lagos & Rios1507 km
- Serena Bay967 km
- Repülőterek
- Bariloche (BRC-Teniente Luis Candelaria nemzetkozi repuloter)26 km
- Vasútállomások
- Vasútállomás14 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Fűtés
- Ülősarok
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Cabanas Aires Patagonicos 3 Ambientes biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Cabanas Aires Patagonicos 3 Ambientes Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Cabanas Aires Patagonicos 3 Ambientes?
A Cabanas Aires Patagonicos 3 Ambientes kapacitása 5 főig terjed. - ❓
A Cabanas Aires Patagonicos 3 Ambientes biztosít konyhát?
Ez a Cabanas Aires Patagonicos 3 Ambientes elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen kilátás vár ránk az ingatlan ablakaiból?
Az ingatlan kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Cabanas Aires Patagonicos 3 Ambientes vendégei vagyunk?
San Carlos de Bariloche nevezetességei közé tartozik a Los Baqueanos és a Galería del Sol, amelyek 2 km-re, illetve 7 km-re találhatók a Cabanas Aires Patagonicos 3 Ambientes területétől. Ezenkívül a Princesa 1 Ski Lift (8 km) szintén ajánlott a látogatásra.